100 tysięcy biletów za złotówkę od mPay i Mastercard

mPay i Mastercard po raz kolejny już przygotowali specjalną akcję, która pozwala na tańsze podróżowanie komunikacją miejską. W puli znajduje się aż 100 tysięcy biletów, które kosztują wyłącznie złotówkę. Celem jest oczywiście promowanie płatności mobilnych i korzystanie z rozwiązań elektronicznych.

Promocja “Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay” obowiązuje w wielu miastach, m. in. Warszawę, Poznań, Łódź, Kraków, Rzeszów, Katowice i Lublin. Jedynym warunkiem jest kupienie biletu za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Bilet można nabywać wielokrotnie przez jedną osobę. W mPay portfel nazywa się mPay Wallet. Za złotówkę dostaniemy bilety jednorazowe oraz czasowe do 90 minut, które regularnie kosztują od 1.1 zł do 5 zł.

– Pierwsza, wakacyjna odsłona akcji spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dla wielu osób stała się doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z płatnościami mobilnymi – mówi Maciej Orzechowski, Prezes Zarządu mPay S.A. – Wierzymy, że inicjatywy takie, jak ta odgrywają ważną rolę w edukowaniu społeczeństwa i zachęcaniu posiadaczy telefonów do korzystania z nich w bardziej efektywny sposób – dodaje.

Promocja trwa rzecz jasna do wyczerpania zapasów, a więc 100 tysięcy biletów lub do końca 2017 roku. Płatność działa we wszystkich aplikacjach mPay na Android, iOS oraz Windows Phone. Działa również we wspomnianych miastach oraz pozostałych, w których funkcjonuje system płatności mobilnych.

Wpis został wyświetlony od 22.12.2023 już 440 razy.