in

Składany Samsung Galaxy X z limitem 100 tysięcy egzemplarzy

Jesteśmy coraz bliżej odsłonięcia długo oczekiwanego Samsung Galaxy X, który będzie składanym smartfonem. Telefon otrzymał już certyfikat Bluetooth SIG oraz Krajowej Agencji Radiowej Korei Południowej. Numer modelu to SM-G888N0, a urządzenie ma zostać zaprezentowane na targach CES w Las Vegas w przyszłym roku, które rozpoczynają się 9 stycznia.

Oznaczałoby to, że Galaxy X zostałby zaprezentowany przed serią Galaxy S9, która będzie, zgodnie z tradycją debiutować na targach MWC w Barcelonie, które starują pod koniec lutego. Możemy przypuszczać więc, że Samsung nie będzie chciał skupić uwagi mediów głównego nurtu na składanym smartfonie, a właśnie na kluczowej serii Galaxy S9. Przynajmniej może tak być na początku przygody z tego typu urządzeniami.

Samsung Galaxy X ma podobno być dostępny w ograniczonej ilości, która wyniesie 100 tysięcy sztuk. Wszystkie egzemplarze mają pojawić się w Korei Południowej i będzie to swoisty test dla zginanych smartfonów. W zależności od przyjęcia i odczuć klientów, globalna sprzedaż może rozpocząć się dopiero w 2019 roku.

Źródło: Forbes, PhoneArena

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments