in

Samsung zgłasza nowy patent telefon Galaxy X z dwoma ekranami?

Powstaje wiele spekulacji na temat składanego smartfonu Galaxy X. Ostatnio pojawiły się plotki, że Samsung Display stworzyło ekran, który składa się jak kartka i to właśnie miałoby znaleźć zastosowanie w przyszłorocznym urządzeniu. Tymczasem, Samsung składa nowy patent w Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Ujawnia on telefon z dwoma dużymi ekranami, które połączone są metalowym elementem.

Podczas nieużywania smartfonu ekrany są składane, aby nie zostały uszkodzone. Metalowa rama może jednak wyginać się w każdą stronę i ma wbudowane trzy anteny, dzięki czemu składana konstrukcja nie zakłóca sygnału telefonu. Po otwarciu, można korzystać z obu wyświetlaczy jednocześnie. Podobne rozwiązanie znajdziemy w ZTE Axon M. Wyginanie ekranu w drugą stronę (jeden na drugi) pozwala korzystać tylko z jednego.

Galaxy X ma być limitowanym modelem i oczekuje się, że wyprodukowanych zostanie tylko 100 000 sztuk. Podobno nosi on numer SM-G888N0 i może zostać zaprezentowany podczas styczniowych targów CES w Las Vegas.

Samsung złożył szereg patentów na składane telefony z różnymi grafikami, a więc nie możemy być pewni jak ostatecznie będzie wyglądał Galaxy X.

Źródło: PhoneArena

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments