Apple Lightning EarPods pokazane na filmie

earpods_lightin_0808Po raz kolejny mamy okazję zobaczyć słuchawki EarPods ze złączem Lighting, które podobno znajdziemy w pudełku z iPhone 7. Najnowszy smartfon Apple rzekomo ma nie posiadać standardowego gniazda słuchawkowego. Film poniżej został udostępniony przez Mobile Fun, największy internetowy sklep z akcesoriami mobilnymi w Wielkiej Brytanii, przedstawia parę roboczą Lightning EarPods.

Konstrukcja wydaje się być identyczna z obecnymi słuchawkami, ale jedyną różnicą jest oczywiście złącze Lighting zamiast standardowego złącza 3.5mm. Moduł zdalnego sterowaniu również wydaje się większy. Kształt samych słuchawek jest identyczny.

Istnieją pytania dotyczące tego, czy Apple będzie wysyłać je z telefonem, ponieważ wcześniej mogliśmy spotkać również plotki dotyczące adapterów, które będą dołączane do tegorocznego iPhone’a. Jest jednak wysoce prawdopodobne, że to Apple zdecyduje się jednak na dołączanie słuchawek EarPods z nowym rodzajem złącza, jeżeli w iPhone 7 zabraknie gniazda słuchawkowego 3.5 mm.

https://www.youtube.com/watch?v=O3pZcMCwxvo

News został wyświetlony od 21.08.2023 już 410 razy.