Apple sprzedało miliard iPhone’ów!

iphone_6_ekranApple ogłosiło właśnie, że sprzedano już miliard iPhone’ów od momentu wprowadzenia pierwszego urządzenia na rynek. Ogłoszenie nastąpiło na spotkaniu spółki, które odbyło się w środę.

„iPhone stał się jednym z najważniejszych, zmieniających świat i udanych produktów w historii. Jest czymś więcej niż stałym towarzyszem. iPhone jest naprawdę istotną częścią naszego codziennego życia i pozwala na wielu czynności z naszego codziennego życia.” – powiedział Tim Cook. „W ubiegłym tygodniu udało się osiągnąć kolejny kamień milowy, kiedy sprzedano miliardowego iPhone’a. Zawsze dążymy do tego, aby dawać najlepsze produkty, które czynią różnicę. Dziękuję wszystkim za pomoc Apple w zmienianiu świata każdego dnia. „

Dla porównania dopiero po 131 latach udało się sprzedaż miliard samochodów, które jeżdżą po drogach całego świata, a miliard komputerów sprzedano przez ostatnie 27 lat. Apple na początku tego roku ogłosiło również, że sprzedało już miliard swoich produktów, które obejmują: iPhone, iPad, iPod, Mac, Apple TV i Apple Watch.

Wpis został zobaczony od 23.10.2023 już 324 razy.