in

Bankomaty PL – sprawdź gdzie znajduje się najbliższy

Często zdarza się, że niektóre ze sklepów nie akceptują jeszcze płatności kartą lub po prostu potrzebujesz gotówki, a nie wiesz gdzie jest najbliższy bankomat z pomocą przychodzi aplikacja Bankomaty PL. Dzięki niej w bardzo prosty sposób zlokalizujemy na mapie wszystkie bankomaty lub tylko te z wybranych banków. Aplikacja jest dostępna w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Do poprawnego działa aplikacji Bankomaty PL niezbędne jest połączenie z Internetem. Wykorzystuje ona również usługę geolokalizacji, dlatego też musimy zezwolić jej na korzystanie z niej. W kilka sekund na mapie wyświetlone zostaną wszystkie bankomaty w okolicy. W całym kraju znajdziemy ich ponad 17 tysięcy. Na mapie wyświetlają nam się punkty, a po kliknięciu na jeden z nich wyświetlą nam się informacje o jego położeniu i budynku w jakim się znajduje oraz w jakich godzinach jest czynny. Oczywiście jest też podana nazwa banku lub sieci w jakiej się znajduje.bankomaty1

Bankomatów możemy szukać także w innych lokalizacjach wpisując interesujący nas adres. W opcjach wyszukiwania możemy zaznaczyć ilość bankomatów do wyświetlenie oraz czy pokazywać ścieżkę do jednego z wybranych.

googleplayYappstorewindows

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments