in

aa – uważaj zanim zaczniesz grać!

aa to niezwykle prosta, ale jakże wciągająca gra na urządzenia mobilne. Wymowna nazwa nie ma nic wspólnego z jej sensem. Wydaje się być zupełnie przypadkowa, chociaż nie wiadomo co miał na myśli wydawca. Gra do ściągnięcia z Google Play oraz App Store. Znajdziemy ją również w Windows Store, ale od innego wydawcy(Smile reptile), który oferuje gry innych wydawców jak Ketchapp na smartfony z systemem Windows Phone.

aa1aa2

Uzależniająca gra pozwala na zabicie nudy. Naszym zadaniem jest trafiać kulkami w obracające się koło, a właściwie wolne miejsce, które na nim znajdziemy. Z każdym poziomem mamy coraz mniej miejsca na wycelowanie, aby nie zahaczyć o sąsiedni obiekt. Twórca oferuje także płatności w aplikacji dzięki, którym przeskoczymy jeden poziom usuniemy reklamy lub odblokujemy wszystkie dostępne levele. Ostatnia aktualizacja przynosi ponad 700 różnych wyzwań do przejścia.

Wydawca, czyli General Adaptive Apps posiada w swoim arsenale równie podobne gry o wyszukanych nazwach jak ff, uu, th czy sp.

Pobierz:

googleplayappstorewindows

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments