in ,

Trojmiasto.pl – aplikacja dla mieszkańców, ale nie tylko

Trojmiasto.pl to najpopularniejszy z portali dotyczący Gdańska, Sopotu i Gdyni w polskim internecie na jaki możemy natrafić. Chociaż sam nie mieszkam w Trójmieście, kilka razy przytrafiło mi się korzystać z jego usług. Przydatny dla mieszkańców wspomnianych miast,a le nie tylko, bo mogą z niego skorzystać wszyscy mieszkańcy okolicznych miejscowości i innych miast Polski. Aplikację znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Nieco odświeżona wersja Trojmiasto.pl oferuje jeszcze bardziej przejrzysty dostęp do informacji o konkretnym mieście i wydarzeniach, które wydarzyły się w ostatnim czasie lub dopiero będą miały swoje miejsce. Dla kierowców przygotowano aktualny raport drogowy, który przedstawi sytuację na żywo o wypadkach, kolizjach, czy utrudnieniach w ruchu.

trojmiasto1trojmiasto2

W portalu zamieszane jest codziennie setki ogłoszeń w różnych kategoriach, a dzięki tej aplikacji będziemy mieli łatwiejszy i szybszy podgląd na każde z nich. Znajdziemy kalendarz ze zbliżającymi się wydarzenia kulturalnymi, sportowymi czy rozrywkowymi w Trójmieście. W katalogu firm sprawdzimy opinie na temat każdej z nich, a sami możemy podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ich temat. oczywiście nie mogło zabraknąć takich informacji jak pogoda, rozkład jazdy MPK i SKM, repertuaru kin czy relacji z wydarzeń sportowych.

Sami również możemy uczestniczyć w tworzenia portalu Trojmiasto.pl, wysyłając zdjęcia lub filmy z wydarzeń odbywających się w jednym z trzech nadmorskich miast.

Pobierz:

googleplayappstorewindows

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments