Cut the Rope: Magic już dostępne w App Store i Google Play

ctrmagic_logoOm Nom to główny bohater serii Cut the Rope, który niezmiennie podbija serca użytkowników urządzeń mobilnych od 2010 roku. Seria składa się z kilku zabawnych gier z zabawnym stworkiem w roli głównej. Tym razem najnowsza część nosi nazwę Magic i pobierzemy ją z App Store oraz Google Play.

Studio ZeptoLab przygotowało zupełnie nową rozgrywkę na smartfony i tablety. Jak w każdej poprzedniej odsłonie musimy nakarmić różnymi łakociami Om Noma jak sama nazwa wskazuje w magicznych światach. Nasz bohater tym razem może zamienić się w 5 innych postaci – ptaka, małą wersję Om Noma, mysz, rybę lub ducha.

Do przejścia jest ponad 100 poziomów, w których musimy użyć sprytu, aby nakarmić naszego głodomora. W grze Cut the Rope: Magic spotkamy się z mikropłatnościami, które pomagają przejść kolejne levele. Jednak nie jest to koniecznością, wykupić można również wskazówki, ale lepiej chyba będzie wejść na YouTube i znaleźć odpowiedni filmik dotyczący przejścia danego poziomu.

Na iOS’a gra kosztuje 99 centów i jest wolna od reklam. Wersja na Androida jest natomiast bezpłatna, a reklam możemy pozbyć się za 99 centów poprze zakupy w aplikacji.

Pobierz:

googleplayappstore

Wpis został wyświetlony od 26.09.2023 już 793 razy.