Fast & Furious: Legacy

fflegacy_logoWydanie gry Fast & Furious: Legacy, która jest już dostępna w Google Play i App Store idealnie zbiegała się z kinową premierą 7 części serii filmów Szybcy i Wściekli, która odbyła się już 3 kwietnia.

W grze dołączamy do bohaterów Fast & Furious takich jak Tej, Roman czy Letty. Bierzemy udział w misjach opartych na fabule wszystkich filmów z serii od Los Angeles przez Tokio, aż po Rio. Wyścigi drużynowe odbywają się w kultowych miejscach dla fanów serii. W Fast & Furious: Legacy mamy dostęp do wszystkich znanych samochodów z filmu. Musimy unikać policji, wszelkich przeszkód oraz wykonywać nieprzewidziane skoki i uniki.

https://www.youtube.com/watch?v=Bvo6Nd1JWRY

Istnieje kilka ciekawych trybu rozgrywki jak np. swego rodzaju runner, który jest nieskończony.

Wyścigiponad 50 autami znanymi z Szybkich i Wściekłych z wysokim odwzorowaniem w 3D Tuning – zmiana wyglądu każdego samochodu, montowanie podtlenku azotu, nowych silników, zawieszenia, które otrzymujemy za wygrane wyścigi Załoga – przemierzaj ulice ze swoją ekipą i mierz się z innymi. Multiplayer – próbuj swoich sił z innymi graczami w czasie rzeczywistym. Nagrywaj najlepsze wyścigi i je udostępniaj. Story Mode – tryb, który pozwala na podjęcie klasycznych wyzwań z Fast & Furious. Podejmij wyzwanie z DK, Bragą i Carterem Verone.

Pobierz:

googleplayappstore

Artykuł został wyświetlony od 24.01.2023 już 210 razy.