Tamagotchi w nowej grze na smartfony z okazji 20-lecia zabawki

Pamiętasz jak opiekowałeś/opiekowałaś się swoi zwierzakiem w Tamagotchi? Chyba większość osób urodzonych na początku lat 90. pamięta to urządzenie i troskę jaką otaczało stworzenie z pikselowego ekranu, zupełnie jakby było prawdziwe. Pojawiały się już wersje dla smartfonów, ale teraz twórca tej zabawki, Bandai Namco przedstawia swoja nową wizję z okazji 20-lecia istnienia.

My Tamagotchi Forever to zupełnie nowe, pełne życia postacie, które są rzecz jasna bardziej zaawansowane i rozwinięte od pierwotnych zwierzaków zaklętych w „jajku”. W zwiastunie widoczne jest również miasto pełne postaci Tamagotchi, które mogą wchodzić ze sobą w interakcje, a więc jest to kolejne doświadczenie, którego nie było w zabawce z lat 90-tych.

Niestety gra nie pojawi się równo 20 lat po wypuszczeniu pierwszego Tamagotchi, które w Japonii zadebiutowało w 1996 roku, dopiero rok później na całym świecie. Premiera My Tamagotchi Forever przewidziana jest na 2018 rok. Możesz się zarejestrować, aby otrzymać powiadomienie (tutaj), a gra będzie dostępna na Androida oraz iOS.

Źródło: TNW