Black Red White – katalog mobilny

brw_logo Dzięki aplikacji Black Red White możemy przeglądać najnowszą ofertę sieci sklepów meblowych w przyjazny sposób na tablecie lub smartfonie. Zawarte tam katalogi są aktualne i zgodne z tymi, które znajdziemy w sieci. Z pośród wszystkich produktów możemy stworzyć własną listę zakupów. Aplikacja BRW jest dostępna za darmo w Google Play oraz App Store.

Wszystkie gazetki możemy przeglądać strona po stronie przewijając palcem po ekranie. W zakładce Kolekcje mamy dostęp do wszystkich produktów znajdujących się aktualnie w ofercie Black Red White np. klasyczne, młodzieżowe czy nowoczesne. Każda z kategorii zawiera przynależące do niej produkty wraz z cenami, wymiarami, opisem. Produkty możemy dodać do listy zakupów i zobaczyc ich zsumowaną cenę. Produkty mają również zdjęcia, które możemy oglądać w trybie pełnoekranowym. Listy zakupowe mozna przesyłać na dowolny adres e-mail lub adres pocztowy sklepy, w którym zamierzymy dokonać zakupu.

brw2brw1

Baza filmów w aplikacji zawiera spoty reklamowe, klipy przedstawiające salony BRW lub filmiki pokazowe montażu mebli. Za pomocą aplikacji Black Red White zlokalizujemy wszystkie placówki na terenie naszego kraju oraz w wybranym promieniu. Przy każdym z punktów na mapie zawarte są także dane teleadresowe.

Ygoogleplayappstore

News został zobaczony od 28.09.2023 już 862 razy.