Brytyjska poczta nie przyjmuje paczek z Galaxy Note 7

note7_czarnyOprócz tego, że Galaxy Note 7 jest niebezpiecznym obiektem, to jest również obiektem drwin i wielu żartów. W sieci od kilku tygodni krąży wiele memów oraz drwin. Oczywiście na złą opinię flagowego fabletu wpływają także ostatnie wydarzenia jak chociażby jego wybuch na pokładzie samolotu. Wiemy też, że na lotniska oraz przed każdym lotem zaleca się wyłączeni urządzeń Galaxy Note 7 oraz Galaxy S7.

Od kilku dni angielska poczta również działa w tymi kierunku. Na niedogodności powinni przygotować się wszyscy korzystający z usług Royal Mail. Na razie jednak dotyczy to przesyłek lotniczych, gdzie wprowadzono wymóg sprawdzania, czy wewnątrz nie znajduje się Galaxy Note 7. Pojawiają się też głosy, że inni usługodawcy jak firmy kurierskie odmawiają przyjmowania paczek, w których znajduje się niebezpieczny telefon.

Podobno w placówkach brytyjskiej poczty, pracownicy nie przyjmowali żadnych przesyłek zawierających dowolny model Samsunga, w ramach ostrożności. Takie działanie znacząco wpływa na wizerunek technologicznego giganta, a nawet spowodować paraliż wysyłki wszystkich urządzeń mobilnych Samsunga. Stworzy to oczywiście problemy dla sprzedawców detalicznych, którzy oferują sprzedaż wysyłkową.

Artykuł został wyświetlony od 31.10.2023 już 338 razy.