in ,

Całkowicie płaski przód iPhone 7 i wodoszczelność?

Wszyscy oczekujemy premiery iPhone 7 jeszcze w tym roku, ale raczej nie będzie on objęty rewolucyjną zmianą konstrukcji względem iPhone 6s. Według nowych plotek z Chin może posiadać cyfrowy przycisk Home zamiast obecnie stosowanego fizycznego przycisku. Przedni panel byłby całkowicie płaski, co mogłoby pomóc uczynić iPhone 7 wodoszczelnym.

Apple mogłoby skorzystać z technologii Force Touch znanej z gładzika MacBook’a. Pomogłoby to stworzyć iluzję fizycznego przycisku Home mimo płaskiej powierzchni frontu nowego iPhone’a. Pytanie tylko co z Touch ID? To samo źródło donosi również o tym, że Apple będzie chciało wprowadzić nowy kolor – czarny matowy.

Plotki o wodoszczelności kolejnego iPhone krążą w sieci od dawna, tak samo jak było to w przypadku poprzednich generacji. Zastosowanie syntetycznego przycisku bardzo ułatwiłoby Apple osiągnięcie tego w celu zachowania szczelności całej konstrukcji. Wiemy też, że od dłuższego czasu mówi się o braku gniazda słuchawkowego 3.5 mm, co byłoby kolejnym czynnikiem skłaniającym się ku wodoodporności smartfonu.

Źródło: 9to5mac

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments