Czy to jest Meizu PRO 6 Edge lub PRO 7 z zakrzywionym ekranem?

meizu_logoW ubiegłym miesiącu został zaprezentowany Meizu PRO 6, który jest doskonałym flagowym smartfonem z pierwszym 10-rdzeniowy procesorem na świecie – Helio X25. Od kilku tygodni pojawiają się też plotki, że producent chce wydać wersję z układem Exynos 8890. Obok pojawiła się także plotka o PRO 6 z zakrzywionym ekranem, ale teraz wydaje się nie być to plotką, a rzeczywistością.

Na chińskiej stronie MyDrivers pojawił się przeciek ujawniający kilka ważnych szczegółów o zakrzywionym ekranie smartfonu Meizu. Ujawniony został zrzut ekranu, w którym CEO Meizu – Huang Zhang potwierdza, że smartfon jest rozwijany. Prezes powiedział też, że nowy telefon przyjdzie z Flyme 6, kolejną wersją interfejsu spółki.meizu-pro-6-edge-pro-7

Jak na razie, nie jest jeszcze jasne, jaką nazwę będzie nosił nowy telefon. Firma może po prostu nazwać go Meizu PRO 6 edge. Ale biorąc pod uwagę nowy zakrzywiony ekran i nowy chipset Exynos 8890, to może być on nazwany Meizu PRO 7, co może oznaczać kolejnego flagowca. Dodatkowo z przecieku możemy dowiedzieć się, że telefon będzie kosztować ponad 3.000 CNY ($ 458), czyli około 1800 zł.

Ze względu na to, że PRO 6 został wydany niedawno możemy jeszcze trochę poczekać na kolejny produkt od Meizu.

Źródło: MyDrivers

Artykuł został wyświetlony od 27.11.2023 już 774 razy.