Czy to jest tylna obudowa Samsunga Galaxy S7?

s7angle-930x621 Mogliśmy już zaobserwować w Internecie wiele przecieków i renderów, które miały pokazywać nowe flagowce Samsunga. Tym razem jednak wydaje się, że zdjęcia mogą pokazywać prawdziwy element obudowy Galaxy S7. Ze źródła możemy dowiedzieć się też kilku innych szczegółów. Po zwiększonej częstotliwości plotek widzimy, że premiera jest już za rogiem, ponieważ zostało już tylko 13 dni.

Review Dao to wietnamska strona, która prezentuje fanom Samsunga tylną obudowę nowego smartfonu. Nie wiemy czy jest to rzeczywiście realna cześć, ale wiele na to może wskazywać. Od dawna już użytkownicy telefonów koreańskiego giganta narzekają na wystający aparat. Po przedstawionym zdjęciu możemy dostrzec, że przy następnych modelach zniwelowane ten problem praktycznie do zera. Soczewka aparatu jest niemal równo z obudową.s7-wietn

Raport donosi również, że o ulepszeniu Exynos SoC, który oferowałby o 15 % lepszą wydajność procesora i grafiki. Chip miałby wspierać również wysokiej jakości audio DAC. Przeczytać możemy o o szybkim ładowaniu baterii, która przy pojemności 3000 mAh mogłaby osiągnąć 80 % podczas 30 minutowego ładowania.

Przeczytaj także: Wyciekła Wyciekła lista akcesoriów dla rodziny smartfonów Samsung Galaxy S7" style="text-decoration: underline">lista akcesoriów dla rodziny smartfonów Samsung Galaxy S7

Potwierdzają się też wcześniejsze doniesienia o 12-megapikselowym aparacie oraz wodoodporności Galaxy S7. Oczywiście są to tyko plotki nie możemy ich całkowicie traktować poważnie. Jednak zawsze może być jakieś ziarnko prawdy.

W Wietnamie Samsung Galaxy S7 ma być sprzedawany w cenie ok. $740, a za S7 edge trzeba będzie zapłacić $890.

Źródło: Review Dao za Sam Mobile

News został zobaczony od 14.12.2023 już 926 razy.