czynne24h – lokale czynne całą dobę

Jak powszechnie wiadomo większość sklepów zamykana jest maksymalnie o 22-23. Niekiedy pilnie potrzebujemy jakieś produktu lub nawet leku i musimy udać się w poszukiwania otwartego sklepu lub apteki całą dobę. Z pomocą przychodzi nam aplikacje czynne24h, która wskaże nam wszystkie czynne lokale w okolicy. Znajdziemy ją w Google Play oraz App Store.

Oczywiście coraz więcej usługodawców wprowadza niestandardowe godziny otwarcia swoich lokali i możemy w godzinach nocnych udać się np. na siłownię, do kantoru czy zatankować auto. Istnieje wiele przedsiębiorstw oferujących całodobowe usługi, a większość z nich znajdziemy właśnie w aplikacji czynne24h.

Wszystkie lokale są podzielone na kategorie(Weterynarz, Fotograf, Hydraulik, Bankomat itp.), dzięki czemu znajdziemy łatwo interesującą nas ofertę. Każda pozycja zawiera szczegółowe dane:

rodzaje usług adres dane kontaktowe zdjęcie lokalu opis lokalu komentarze użytkowników oceny użytkowników Wśród danych znajduje się także odległość od naszej aktualnej pozycji oraz mapka nawigacyjna jak dotrzeć do celu.

News został zobaczony od 04.12.2023 już 102 razy.