Doradca Smaku – asystent w kuchni

doradcasmaku_logo Aplikacja sponsorowana przez markę Prymat. Krótki kulinarny program o tej samej nazwie możemy oglądać na antenie TVN, a prowadzi go Michel Moran. W Doradcy Smaku znajdziemy wiele niekonwencjonalnych przepisów oraz porad, które w kuchni mogą być bardzo przydatne. Pobierzemy ja bezpłatnie z App Store oraz Google Play.

Główną zaletą aplikacji jest możliwość wyszukiwania przepisów po składnikach, które aktualnie mamy dostępne pod ręką. Zaproponowane zostaną nam przepisy, które możemy wykonać z ich użyciem. Oczywiście będą niezbędne też dodatkowe produkty, które są umieszczone w przepisie.

Przeglądać wszystkie przepisy możemy w formie galerii. Zachęcić do skorzystania jednego z nich może zainspirować nas zdjęcie. Każdy z przepisów zawiera sposób przygotowania krok po kroku wraz ze zdjęciami. Możemy również utworzyć listę zakupów ze składników podanych w przepisie.doradcasmaku1

W bazie znajduje się kilkaset przepisów i miesiąc w miesiąc są one aktualizowane ze stroną doradcasmaku.pl. Są one podzielone na kategorie:

pora dnia, rodzaj kuchni, czas przygotowania, stopień trudności, koszt, wegetariańskie, z grilla.

Pobierz:

googleplayappstore

Artykuł został zobaczony od 04.12.2023 już 866 razy.