Domniemany wygląd Surface Phone od Microsoftu

surfacephone_renderFani Microsoftu zapewne są zawiedzeni tym, że na chwilę obecną linia Lumia jest całkowicie martwa. Nie zanosi się na to, że w tym roku pojawią się jeszcze jakiekolwiek smartfony spółki z Redmond. Pojawia się jednak coraz więcej doniesień o linii Surface Phone, która ma ujrzeć światło dziennie już w przyszłym roku. Po długim okresie ciszy, Surface Phone powrócił do sfery plotek po wczorajszych doniesieniach z Chin o trzech telefonach zasilanych przez Snapdragon 830, z ogromną ilością pamięci RAM oraz wieloma GB pojemności.

Dziś w sieci pojawił się render enigmatycznego Surface Phone. Pochodzi on z tego samego źródła co rendery Lumii 850 oraz Lumii 650, które okazały się być prawdziwe. Nie ma jednak pewności, czy pochodzi on prosto od Microsoftu, czy stworzył go jakiś fan.

Smartfon na grafice umieszczony jest w bardzo cienkim etui z klawiaturą. Posiada on również port USB typu C na dole oraz gniazdo słuchawkowe na górze. Widzimy też znajomy wyglądający moduł kamery z podwójną lampą błyskową LED.

Artykuł został wyświetlony od 02.12.2023 już 615 razy.