Egg Timer – aplikacja od kanadyjskich farmerów

eggtimer_logo Minutnik do jajek to już raczej relikt przeszłości. Chociaż spotykam jeszcze pojedyncze sztuki w sklepach branżowych lub hipermarketach, moim zdaniem lepszy rozwiązaniem będzie wykorzystanie właśnie tej aplikacji na smartony i tablety. Egg Timer to aplikacji stworzona w celach promocyjnych kanadyjskich farm. Korzystanie z niej to nie problem, ponieważ wystarczy znać podstawy języka angielskiego. Wszystko poza tym jest przedstawione w formie obrazków. Aplikacja dostępna w Google Play oraz App Store.

eggtimer2

Egg Timer to w pełni konfigurowalny minutnik, ale nie tylko ponieważ zamieszone w aplikacji zostały dodatkowe funkcje i receptury jak odpowiednio przygotować jajko. Znajdziemy tu idealny przepis na jajko na twardo, sadzone lub jajecznicę wraz z timer, który możemy ustawić odpowiednio dla wielkości jajka. Czas dostosowuje także na podstawie tego jaką twardość chcemy osiągnąć. W aplikacji znajdziemy również setki przepisów specjalnie przygotowanych przez kanadyjskich rolników na wszelkie danie, gdzie składnikiem są jajka. Znajdziemy wiele wskazówek jak przygotowywać idealne potrawy jajeczne.

W niedawnej aktualizacji dodano również filmy instruktażowe jak przygotować idealne jajko. Mamy możliwość synchronizacji aplikacji ze stroną eggs.ca, gdzie znajdziemy także mnóstwo przepisów.

googleplayappstore

Artykuł został wyświetlony od 11.09.2023 już 377 razy.