Etui dla iPhone 8 porównane do iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus

Według wszelkich przesłanek, iPhone 8, który zostanie wydany z okazji 10. rocznicy od wydania pierwszego iPhone’a, będzie miał praktycznie bezramkowy wyświetlacz. Tą samą drogą poszli inni giganci jak LG i G6 oraz przede wszystkim Samsung ze swoim Galaxy S8. Widzieliśmy już kilka makiet iPhone 8, które mogły to sugerować. Zdjęcia pokazywały też inną rewelację, którą będą dwa tylne aparaty ustawione pionowo.

Zgodnie z plotkami iPhone 8 będzie miał 5.15-calowy wyświetlacz i będzie on wpasowywał się pomiędzy iPhone 7S i 7S Plus. Jednak rozmiarowo będzie on podobny do iPhone 7S dzięki wysokiemu stosunkowi ekranu do całego ciała telefonu.

Dziś do sieci trafiło etui, które zostało stworzone dla iPhone 8. Na zdjęciu widzimy porównanie go do obecnych jednostek, czyli iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Oczywiście nie musi to być prawdą. Daje nam to wskazówkę, że iPhone 8 może być jednak większy niż iPhone 7. Oczywiście nie ma tu otworu na skaner linii papilarnych, który według niektórych plotek miał zostać umieszczony z tyłu. To co jest jeszcze zauważalne to ogromny otwór na tylne aparaty, które miałyby być większe niż w przypadku iPhone 7 Plus. W sieci pojawił się również identyczny film z porównaniem.

https://www.youtube.com/watch?v=T-vzLBN3K-Y

Źródło: VenyaGeskin1

News został zobaczony od 02.12.2023 już 323 razy.