Ubisoft zapowiada i wydaje w niektórych krajach South Park: Phone Destroyer

Podczas konferencji E3 2017, Ubisoft ujawnił zupełnie nową grę South Park, która trafi na urządzenia mobilne. Jest to zupełnie coś innego niż South Park: The Fractured But Whole, która pojawi się na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 jesienią tego roku.

South Park: Phone Destroyer to właśnie jej tytuł i zaliczyła już swój soft-launch, czyli „miękkie wydanie”. Gra jest już do pobrania z App Store oraz Google Play w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. Ubisoft zapowiada, że gra nastawiona jest na rozgrywkę dla jednego gracza, która jest bardzo rozbudowana, gdzie podczas przygody odbywać będziemy walki PvP. Jest to też gra karciana, gdzie możemy kolekcjonować i tworzyć zespoły postaci znanych z South Park.

Gra została opracowana przez RedLynx, studio należące do Ubisoft, we współpracy z South Park Digital Studios. Swoich głosów użyczyli Trey Parker czy Matt Stone, których możecie kojarzyć z oryginalnej serii South Park.

Nie wiadomo, kiedy South Park: Phone Destroyer pojawi się w innych krajach. Gra będzie jednak darmowa, a podczas rozgrywki będziemy mogli zarabiać i kupować różne rzeczy lub od razu pozyskać je za pomocą mikropłatności.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=53&v=VeIUDf3017k

News został zobaczony od 02.12.2023 już 503 razy.