Etui dla Samsunga Galaxy Note 8 zdradzają jego wygląd

MobileFun rozpoczął dzisiaj przyjmowanie zamówień wstępnych na etui firmy Olixar dla Samsunga Galaxy Note 8. Takie przecieki są bardzo często bardzo prawdopodobne, ponieważ to właśnie producenci akcesoriów otrzymują wszelkie informacje na temat wyglądu urządzeń, aby odpowiednio wcześnie je przygotować. Daje nam to dość dokładne spojrzenie na nadchodzący flagowy model koreańskiego producenta. Widzimy, że wiele wspólnego będzie on miał z serią Galaxy S8, a przede wszystkim będzie to ekran Infinity.

Dodatkowo widzimy, że potwierdzają się wcześniejsze doniesienia o umieszczeniu skanera linii papilarnych z tyłu urządzenia. Sammy jednak nie zdecyduje się na zastosowanie nowego rozwiązania i umieszczenia go pod ekranem. Nowością będzie oczywiście dodatkowy, tylny aparat. Wiemy jednak, że wiele osób narzeka na zamazanie obiektywu palcem, kiedy chcą odblokować swoje urządzenie. W przypadku Galaxy Note 8 będzie to dotyczyło dwóch aparatów.

Przeciek wskazuje, że dostępne będą kolory – Orchid Grey, Deep Blue, Black, Silver i Gold. Wszystkie etui możecie obejrzeć w linku źródłowym.

Źródło: MobileFun