Galaxy S8 całkowicie bez ramek oraz z dwoma tylnymi aparatami

Przez coraz bardziej niepokojące informacje na temat Galaxy Note 7, kolejny flagowiec Samsunga będzie musiał zaskoczyć czymś wyjątkowym. Zaufanie do firmy przez ostatnie wydarzenia z bateriami znacząco spadło i pozbycie się tego problemu będzie jednym z priorytetów dla Koreańskiego giganta. Według wszelkich doniesień urządzenie lub prawdopodobnie urządzenia będą nazywać się Galaxy S8 (możliwe, że Galaxy S8 edge). Jedną z ich głównych cech będzie wyświetlacz 4K dla niesamowitych doświadczeń VR. Teraz pojawiają się kolejne plotki, które wydają się bardzie ekscytujące.

Przede wszystkim ETNews sugeruje, że w Galaxy S8 nie zobaczymy standardowego przycisku Home, a skaner linii papilarnych zostanie umieszczony pod ekranem. Biorąc pod uwagę to, że Galaxy Note 7 pojawił się tylko w wersji z zakrzywionym ekranem, wielu spodziewa się, że Galaxy S8 pojawi się jedynie w takiej formie, a płaski ekran ma odejść do lamusa również w przypadku tej linii. Raport dodaje, że wyświetlacz miałby zajmować również powierzchnię do końca górnej i dolnej krawędzi, dając prawdziwie pełnoekranowe wykończenie. Tak więc w Galaxy S8 możemy nie zobaczyć żadnych ramek.

Raport sugeruje również, że telefon będzie posiadał podwójną konfigurację aparatu, a więc dołączy do innych firm jak HTC, Huawei, Xiaomi oraz oczywiście Apple. Podobno Samsung wciąż debatuje czy wprowadzić modele tylko z dwoma aparatami, czy jako alternatywę dla pojedynczego aparatu.

Źródło: ETNews, SamMobile