Samsung poda wyniki śledztwa dot. Galaxy Note 7 w tym miesiącu

Jeszcze przed świętami informowałem, że Samsung zakończył śledztwo dotyczące wybuchających Galaxy Note 7 i zna przyczynę całego fiaska. Początkowo sądzono, że jest to wina baterii od SDI, ale również w przypadku wymiany akumulatorów od innego producenta efekt był ten sam, urządzenia wybuchały. Po kilku incydentach firma Samsung zdecydowała się na drugą turę zwrotów teoretycznie niebezpiecznych jednostek.

W celu wyjaśnienie tej porażki, koreańska firma podjęła śledztwo, które miało wyjaśnić przyczynę zagrożenia jakie powodował Galaxy Note 7. Jak poinformowało JoongAng Ilbo, Samsung zakończył badania i będzie chciał ogłosić wyniki jeszcze w tym miesiącu. Istnieje wiele pytań, na które wielu z nas chciałoby znać pytania. Miejmy również nadzieję, że pozwoli to na uniknięcie podobnych nieprzyjemności w przyszłości.

Według źródła nie będzie to tylko jedna rzecz, a wiele, które złożyły się na nadmierne przegrzewanie się doprowadzające nawet do wybuchów. Podając wszystkie czynniki, Samsung będzie chciał oczyścić swoje imię, aby odzyskać zaufanie klientów. Oczywiście wszyscy czekamy również na Galaxy S8, który ukaże się w tym roku i ma zachwycić wszystkich maniaków technologii mobilnej.

Źródło: AndroidCentral

Artykuł został zobaczony od 11.12.2023 już 986 razy.