Oficjalny zestaw do zwrotu Galaxy Note 7. Zabawny, ale także praktyczny

Model Galaxy Note 7 najwyraźniej już zakończył swój żywot, przynajmniej tak wynika z oficjalnych komunikatów, które wydał Samsung. Nie ma co się spodziewać, że flagowy fablet wróci na rynek kiedykolwiek. Cała akcja przyniesie Koreańczykom podobno aż 14 miliardów strat.

Samsung postanowił również wprowadzić specjalny „return kit”, czyli zestaw przeznaczony do bezpiecznego zwrotu Galaxy Note 7. W jego skład wchodzi ognioodporne pudełko oraz rękawiczki, co może wywołać salwę śmiechu, mówiąc o urządzeniu, które miało służyć ludziom na co dzień.

Jeśli kupiłeś Galaxy Note 7 u operatora lub w sklepie detalicznym, proces zwrotu jest bardzo prosty. Ale jeśli kupiłeś urządzenie w trybie online, bezpośrednio od firmy Samsung, jest to trochę trudniejsze. Na szczęście, Samsung ma rozwiązanie w postaci tego zestawu.

Pudełko wykonane składa się z izolowanego termicznego opakowania z ceramiczną okładziną włókien papieru. Rękawice mają zapewnić bezpieczeństwo podczas umieszczania telefonu.

To wstyd, że Note 7 kończy właśnie w ten sposób. Flagowy fablet był z pewnością najlepszym urządzeniem Samsunga w historii i jednym z najlepszych urządzeń 2016 roku. Nawet wymiana wadliwych urządzeń nie pomogła i nowa partia również była narażona na przegrzewanie się i skłonności do samozapłonu.