Wedlug nowego raporty, Galaxy Note 8 zadebiutuje 23 sierpnia

Wczorajszy raport twierdzi, że Samsung planuje wcześniejszą prezentacją oraz wcześniejsze wprowadzenie na rynek Galaxy Note 8, niż wcześniej przewidywano. Wszystko to z powodu spowalniającej sprzedaży duetu Galaxy S8. Portal The Bell z Korei Południowej przekazuje nam konkretną datę oraz miejsce premiery fabletu, powołując się na nieznane źródła z branży.

Przypuszczalnym dniem, w którym zaprezentowany zostanie Galaxy Note 8 ma być 23 sierpnia. Wydarzenie o nazwie Galaxy Unpacked odbędzie się w Nowym Jorku. Są to odmienne doniesienia do tych, które mówiły o premierze we wrześniu na targach IFA 2017 w Berlinie. Tak się składa, że 23 sierpnia to środa, a konferencje Samsung odbywają się zazwyczaj w tym dniu tygodnia.

Nowy flagowiec będzie bardzo podobny do pary Galaxy S8 z ekranem Infinity. Będzie oczywiście większy i będzie posiadał prawdopodobnie 6.3-calowy wyświetlacz. Nowością będzie podwójny aparat z tyłu, co potwierdzają prawie wszystkie plotki i przecieki. Obok dwóch aparatów znajdzie się skaner linii papilarnych. Oczywiście Note 8 będzie również wyposażony w rysik S Pen.

Źródło: The Bell, The Investor