Kolejny Galaxy S7 edge stanął w płomieniach. Tym razem w Kanadzie

W związku z całkowitym wycofaniem z rynku Galaxy Note 7, Samsung postanowił zwiększyć produkcję oraz sprzedaż sprawdzonego duetu Galaxy S7 oraz Galaxy S7 edge. Wiele osób, które postanowiło zwrócić wadliwy fablet Note 7, została nadal wierne marce Samsung i wybrało jeden z dwóch flagowych smartfonów z pierwszej połowy tego roku.

Mimo tego, że najbardziej wybuchowym urządzeniem ostatnich miesięcy jest Galaxy Note 7, to najwyraźniej Galaxy S7 egde chce mu dorównać. Już drugi dzień pod rząd pojawia się raport, który mówi o spalonym doszczętnie modelu z zakrzywionym ekranem. W przypadku innych smartfonów niż Note 7, często powodem eksplozji baterii jest fizyczne uszkodzenie urządzenia lub korzystanie z nieoryginalnych kabli czy ładowarek.

Najnowsze doniesienia pochodzą z Google+, gdzie Elisha Loewen umieścił zdjęcie zwęglonego Galaxy S7 edge. Jak donosi jego właściciel, zaczął się palić w schowku w jego aucie. Na szczęście udało mu się chwycić płonące urządzenie i wyrzucić je przez okno, gdzie Elisha ugasił je śniegiem. Całe zajście miało miejsce w Kanadzie, a Galaxy S7 edge pochodzi od tamtejszego operatora Bell.

Nieszczęśliwy posiadacz spalonego S7 edge został również poinformowany, że musi skontaktować się bezpośrednio z firmą Samsung, ponieważ operator nie jest w stanie mu pomóc w żaden sposób. Wysłał on również zestaw zdjęć, które możemy również zobaczyć poniżej:

Źródło: Elisha Loewen, Android Headlines