Prawdziwe zdjęcie Samsunga Galaxy S8 [nie do końca]

Dziś zasypują nas kolejne informacje o flagowej linii Galaxy S8, a ta jest jedną z najciekawszy. Dziś do sieci trafiły rendery, które zostały stworzone na podstawie fabrycznych schematów, a kilka godzin później pojawiło się realne zdjęcie dolnej części urządzenia. Przedstawia ono Galaxy S8 jakiego mogliśmy poznać już na przeróżnych grafikach.

Pokazuje nam przede wszystkim podwójnie zakrzywiony ekran oraz brak fizycznego przycisku Home. Potwierdzają się przypuszczenia, że wyświetlacz tegorocznej linii SGS będzie ogromny (dosłownie) atutem. Zarówno w przypadku Galaxy S8 jak i Galaxy S8 Plus. Będzie on zajmował praktycznie całą powierzchnię urządzenia, a tylko na dole i góry znajdą się cienkie ramki.

Poza tym widzimy rozmieszczenie portów – słuchawkowego i USB typu C na dolnej krawędzi. Widać tam też głośnik oraz mikrofon. Po zewnętrznych stronach widzimy dwie „fugi” antenowe. Zdjęcie przedstawia urządzenie o kolorze złotym lub różowego złota. Ramka jest koloru srebrnego.

AKTUALIZACJA: Wygląda na to, że zdjęcie zostało spreparowane, co zauważyło doświadczone oko jednego z redaktorów TechTastic. Chyba nie tak do końca będzie prezentował się Galaxy S8.

Źródło: GizmoChina

Artykuł został zobaczony od 19.12.2023 już 839 razy.