in ,

Wideo, które pokazuje rzekomo działającego iPhone 8

Do premiery iPhone 8 oraz iPhone 7S i 7S Plus został już tylko tydzień i w przyszły wtorek poznamy całą prawdę. Oczywiście do tego czasu będziemy spotykać się z wieloma plotkami na temat tego, co Apple planuje zaprezentować na konferencji. Do tej pory większość przecieków pokazywała jubileuszowy model, a raczej jego makiety, które często były niedopracowane. Mogły one powstać na podstawie plotek czy też przecieków obrazów technicznych. Nigdy do tej pory nie widzieliśmy w pełni funkcjonalnego urządzenia, ale teraz pojawia się wideo, które zdaje się to zmieniać.

Możemy jednak wątpić w autentyczność tego nagrania, ponieważ nie widzimy samej bryły iPhone 8, a wyłącznie jego ekran. Jest to zapewne spowodowane warunkami oświetleniowymi, gdzie kręcony był ten film. Wydaje się być to urządzenie z iOS 11, który został specjalnie dla niego przygotowany. Dostrzec możemy jednak wcięcie u góry ekranu z aparatem oraz innymi czujnikami. Po bokach znajdują się wskaźniki baterii, danych zasięgu oraz godzina. Wygląda to tak jak wszyscy się tego spodziewają.

Niekoniecznie musi to być oryginalny iPhone 8, a jedynie urządzenie z Androidem, na którym uruchomiono aplikację pozorującą iOS 11. Jedynym telefonem z podobnym wcięciem jest Essential Phone. Na potwierdzenie wszystkich doniesień musimy poczekać do przyszłego tygodnia.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=9Q4xuXYZVfU

 

Źródło: RedmondPie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments