Głośnik JBL Flip 3 w dobrej cenie na niemieckim Amazonie

Głośniki JBL może i nie są najlepsze, ale dla mnie w tej cenie są najlepsze. Niezależnie, o którym z nich mówimy. Oczywiście jest to tylko moja subiektywna opinia i każdy może mieć własne zdanie. Miałem styczność z kilkoma modelami i każdy z nich spisywał się idealnie w plenerze. Również w pomieszczeniu mogą one posłużyć za niezły sprzęt grający, ale tu mówimy już o większych głośnikach, a zacząć możemy chociażby od JBL Flip 3. Lepsze i droższe modele będą spisywały się tylko lepiej, pod względem jakości, głośności oraz długości działania.

Obecnie, właśnie ten głośnik jest dostępny w niemieckim Amazonie za 69,00 euro (z różnicą VAT wychodzi 71,32€). Przy dzisiejszym kursie będzie to niecałe 300 złotych. Daje to 80 złotych mniej niż w przypadku polskich sklepów. Przesyłka do polski jest bezpłatna.

JBL Flip 3 wyróżnia się mocą 16 W, długim działaniem bez konieczności ładowania (nawet do 10 godzin). Połączymy go ze swoim urządzeniem za pomocą Bluetooth lub złącza AUX. Głośnik jest też odporny za zachlapania, a dzięki JBL Connect sparujemy go z innymi głośnikami JBL.

JBL Flip 3 w kolorze czarny na Amazon.de

Wpis został zobaczony od 19.12.2023 już 640 razy.