in

Super bezpieczny smartfon za 80 tysięcy złotych od Sirin Labs

sirin Sirin Labs to brytyjsko-izraelski start-up, który planuje w przyszłym miesiącu, której przeznaczeniem jest głównie bycie ekskluzywnym. Mówimy tutaj o smartfonie z najwyższej półki, działającym na Androidzie, który będzie posiadał zaawansowaną technologię. Za 20 tysięcy dolarów otrzymamy także funkcja bezpieczeństwa klasy wojskowej, która dla przeciętnych urządzeń może pojawić się dopiero za trzy lata.

Sirin Labs otrzymało znaczy zastrzyk gotówki w postaci 72 milionów dolarów z izraelskiego funduszu venture capital firmy Singulariteam. Firma planuje otwarcie pierwszego sklepu w londyńskiej dzielnicy Mayfair w przyszłym miesiącu. Inspiracją dla inwestora Kenges’a Rakishev’a było włamanie się do jego telefonu w 2013 roku.

Według Hogeg’a – współzałożyciela i prezesa Sirin „nie było dobrych rozwiązań, które w połączeniu technologią high-end oferowały również maksymalne bezpieczeństwo”. Mówi również o tym, że ich smartfon przynosi najbardziej zaawansowane technologie, które nie są dostępne na komercyjnym rynku.

Uważa on również, że cena jest adekwatna do poziomu bezpieczeństwa jaki zapewnia telefon i znajdzie się wielu chętnych prezesów, którzy będą skłonni zapłacić taką sumę.

Źródło: Reuters

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments