Google Pixel XL 2 w koncepcie wideo

W ubiegłym tygodniu Android Police opublikowało redner, który pokazywał jak będzie wyglądał Google Pixel XL 2. Concept Creato przygotował na tej podstawie swój projekt, który ukazuje Pixel XL 2 z każdej strony. Doskonale możemy dostrzec wizję wyświetlacz o proporcjach 18:9 oraz cały tył ze szklaną wstawką.

Ten konkretny model ma zostać wyprodukowany przez LG i w tym przypadku wideo idealnie to odzwierciedla. Widzimy wyświetlacz zajmujący praktycznie całą powierzchnię przedniego panelu wraz zaokrąglonymi rogami. Przypomina on bardzo Full Vision, który został zastosowany w LG G6.

Niebieski Google Pixel pojawił się już w ubiegłym roku, a w swoim koncepcie, autor tego projektu dodał również wariant turkusowy oraz czerwony. Poza tym z tyl widziemy również podobieństwo w postaci okrągłego skanera linii papilarnych oraz szklanej powierzchni u góry. Nad skanerem widoczny jest aparat z lampą błyskową oraz dwoma otworami.

Według plotek Pixel XL 2 ma mieć 5.9-calowy wyświetlacz OLED o proporcjach 18:9. Wewnątrz oczywiście będzie pracował flagowy chipset Snapdragon 835. Jedną z ciekawszych funkcji ma być ramka wrażliwa na dotyk, podobnie jak w HTC U11. Tegoroczne propozycje od Google możemy poznać na przełomie września i października.

https://www.youtube.com/watch?v=e3TNtuREToQ

News został zobaczony od 16.12.2023 już 705 razy.