FaceRig – zabawna aplikacja, która zamienia naszą twarz w różne postacie

facerigJeśli jesteś fanem fantastyki, kina, gier lub po prostu lubisz dobrą zabawę to zapewne zainteresuje cię FaceRig, czyli aplikacja, która pozwala wcielić się w wirtualną postać. FaceRig skanuje twarz i śledzi ruchy oraz gesty wprowadzane w czasie rzeczywistym. Aplikacja pokazuje pełne awatary 3D i pozwala użytkownikom na wykonanie selfie lub filmów.

Chociaż jest ona dostępna za darmo, posiada ograniczoną liczbę awatarów 3D, niestety tylko 5. Można jednak odblokować do 40 awatarów z wykorzystaniem kredytów otrzymanych codziennie za logowanie się do aplikacji. Możesz też oczywiście kupić dowolny awatar za prawdziwe pieniądze. FaceRig wymaga dostępu do kamery i mikrofonu, a także dostęp do Internetu. Warto również zauważyć, że aplikacja nie gromadzi informacje osobiste, ale analizuje wszystkie zdarzenia.

FaceRig pozwala na wysyłanie zdjęć oraz filmów do sieci społecznościowych. Na chwilę obecną, FaceRig jest dostępna wyłącznie na platformie iOS, ale deweloper Holotech Studios jest obecnie w fazie beta testów wersji dla systemu Android. Możesz oczywiście dołączyć do beta testów w Google Play.

googleplayappstore

Artykuł został zobaczony od 16.12.2023 już 788 razy.