Google rozdaje swetry dla smartfonów i telefony Pixel w Nowym Jorku

Świąteczne swetry to typowo amerykańska tradycja, która w ostatnich latach przeżywaj swój renesans. Coraz częściej okolicznościowe swetry przewijają się jako element humorystyczny, bo raczej nikt nie traktuje ich poważnie. „Moda” przybywa również do Polski i spotkamy je w wielu miejscach i sytuacjach. Google postanowiło skorzystać z okazji i przygotowało specjalną akcję promocyjną w Nowym Jorku.

Odwiedzając jeden z nowojorskich sklepów Made by Google od dnia dzisiejszego, aż do 23 grudnia każdy będzie mógł zgarnąć specjalne prezenty. Akcja trwa w tych dniach od godziny 12 do 18. Upominkami w tym przypadku będą ciasteczka w kształcie swetra, swetr w rozmiarze smartfonu, ten sam swetr w większym wydaniu (dla odwiedzających sklep) oraz telefon Google Pixel. Dodatkowo do zgarnięcia będzie zestaw wszystkich tych rzeczy.

It’s sweater weather in NYC. Follow us live @Google on Snapchat to get knit at our #pixelsweater pop-up. ❄️ pic.twitter.com/X4v2o3PY2u

— Google (@Google) 16 grudnia 2016

Moglibyśmy wywnioskować, że upominki przygotowane są dla właścicieli smartfonów Pixel lub Pixel XL, ale przecież Google oferuje również w tej akcji jeden z nich.

News został wyświetlony od 21.06.2023 już 949 razy.