HTC zapowiada event na 12 kwietnia – premiera HTC 10 już blisko!

htc_12kwietniaW ciągu ostatnich kilku tygodniu HTC próbowało budować napięcie wypuszczając pojedyncze zwiastuny flagowego smartfonu na ten rok. Będzie on nazywał się prawdopodobnie po prostu „10”, a nie jak wcześniej przypuszczano One M10. Dziś Tajwańczycy zapowiadają konferencję, która odbędzie się 12 kwietnia w Nowym Jorku. Nie ma wątpliwości, że to właśnie wtedy odbędzie się premiera nowego urządzenia patrząc na grafikę, którą HTC udostępniło na swoim koncie Twitter.

Konferencja zapowiadana jest na godzinę 12 czasu polskiego (wtorek). HTC nazywa to wydarzenie „obsesją w dobrym znaczeniu”.

See what we’re obsessed about on April 12 on https://t.co/NMJMew9UvA. #powerof10 pic.twitter.com/J3ZFCALvUx

— HTC (@htc) 22 marca 2016

Do tej pory mogliśmy zobaczyć kilka przecieków zdjęć przedstawiających wygląd HTC 10, który trochę będzie przypominał innym model A9 oraz One M9.

Producent zapowiada nowego flagowca, a w zasadzie jego aparaty „world first, world class, front and back”. Na na pokładzie" style="text-decoration: underline">pokładzie będzie znajdować się zapewne Android Marchmallow. Dużo mówi się również 5.1-calowym wyświetlaczy Super LCD 5 oraz chipsecie Snapdragon 820, a także 4 GB pamięci RAM i baterii o pojemności 3 000 mAh.

Wpis został zobaczony od 04.07.2023 już 962 razy.