IFROGZ wprowadza nowy model słuchawek o nazwie Impulse Duo Wireless

IFROGZ to amerykańska marka, która istnieje na rynku od 2006 roku. Jest to jeden z bardziej cenionych producentów przez audiofilów, ale wydaje mi się, że nie jest zbyt popularny w naszym kraju. Słuchawki iFrogz dostępne są również w naszym kraju, w sklepach MediaMarkt, Cortland, czy iSpot.

Teraz, firma wprowadza nowy model słuchawek o nazwie Impulse Duo Wireless, a ich cechą wyróżniającą są podwójne, dynamiczne 6 milimetrowe neodymowe przetworniki w każdej słuchawce (12 mm na słuchawkę). Zapewnia to idealne brzmienie i czysty dźwięk.

Takie rozwiązanie jest szczególnie cenione przez audiofilów z uwagi na możliwość dostrojenia dźwięku poprzez zwiększenie jego zakresu. Dzięki temu można uzyskać głęboki bas oraz bogatsze średnie i wysokie tony.Bezprzewodowe słuchawki Impulse Duo są dostępne w kolorze węglowym lub srebrnym. Nowe słuchawki są następcą IFROGZ Impulse Wireless. Oba modele wykorzystują technologię Reflective Acoustics ™, która bazuje na wiedzy o ludzkim słuchu. Z informacji prasowej możemy wyczytać, że wszystkie słuchawki IFROGZ wyróżnia: Sterowanie bezprzewodowe: magnetyczny klips można łatwo przymocować do koszulki lub innych elementów ubrania. Dzięki temu elementy wkładane do uszu są lekkie, a użytkownik posiada w zasięgu ręki pełną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi odtwarzaną muzyką. Niesplątane kable: Jeśli słuchawki nie są używane, można wykorzystać magnetyczny klips, aby obwinąć wokół niego kable. Takie rozwiązanie zapobiega ich splątaniu, a słuchawki są gotowe do natychmiastowego użycia. Odporność na potliwość IPX-2: odporna na działanie potu konstrukcja słuchawek spełnia normy IPX-2. Dzięki temu można spokojnie trenować i cały czas cieszyć się ulubioną muzyką. Mocna bateria: Wystarczy naładować raz, aby używać słuchawek nawet przez 10 godzin. Jak każde słuchawki kanałowe, również te posiadają wkładki, aby idealnie dopasować je do uszu. Ciekawą sprawą jest również kwestia gwarancji IFROGZ Earbud Tips for Life™. Oznacza to, że jeśli słuchawki się zużyją, zostaną zniszczone lub zagubione, IFROGZ wymieni je bez zadawania dodatkowych pytań. Klient ponosi jedynie koszty wysyłki.

Wpis został zobaczony od 14.09.2023 już 962 razy.