Instagram Stories z możliwością odpowiedzi za pomocą zdjęcia lub filmu

Instagram Stories to żywa kopia Snapchata i nie ma co do tego wątpliwości. Zyskały one ogromną popularność i w połączeniu z wcześniejszymi usługami aplikacji już prześcignęły swój pierwowzór. Stories pozwalają na puszczenie znajomym lub fanom wiadomości w postaci filmiku lub pokazu zdjęć. Każda z wiadomości widoczna jest prze 24 godziny. Cały czas dodawane są nowe funkcje i filtry, które rozwijają tę usługę.

Instagram poinformował dziś o dodaniu nowej funkcji, która pozwala odpowiadać na zamieszczone zdjęcia i filmy. Podczas oglądania Instagram Stories wystarczy kliknąć ikonę aparatu, aby dodać własną treść. Podczas odpowiedzi możemy również wykorzystać wszystkie dostępne naklejki, filtry twarzy oraz inne dodatki. Najfajniejszą naklejką jest jednak ta ze zdjęciem z oryginału, na który odpowiadamy i możemy ją umieścić w dowolnym miejscu, a także zmniejszać i powiększać.

Odpowiedzi ma własne Stories zobaczysz w skrzynce odbiorczej. Znajomi będą wiedzieli, kiedy ją otworzysz oraz kiedy wykonasz jej zrzut ekranu. Nowa funkcja dostępna jest od wersji 10.28 i znajdziemy ją na platformach Android oraz iOS.

News został zobaczony od 25.11.2023 już 458 razy.