Instagram wprowadza sugestie dotyczące Stories

instagram_stories_sugerWojna pomiędzy sieciami społecznościowymi trwa w najlepsze, a ostatnim tego dowodem jest pojawienie się Stories w aplikacji Instagram, co jest oczywiście odpowiedzią na Snapchata. Możemy zauważyć, że wiele osób ze świata showbiznesu korzysta właśnie z nowej usługi portalu z kwadratowymi zdjęciami. Do tej pory Stories pojawiały się u góry ekranu głównego i wyświetlane nam były propozycje kont, które obserwujemy.

Od teraz jednak Instagram wprowadza w zakładce Eksploruj propozycje Stories według naszych zainteresowań lub osób, które obserwujemy. Tej opcji nie znajdziemy w aplikacji Snapchat.instagram_stories_stat

Oprócz tego możemy dowiedzieć się kilku szczegółów odnoście portalu należącego do Facebooka. Zakładkę Eksploruj w Instagramie odwiedza co trzecia osoba spośród 300 milionów aktywnych użytkowników. Wprowadzenie Stories w tej sekcji może zwiększyć liczbę osób, które do niej zaglądają. Może również przyczynić się też do częstszego korzystania z usług Instagrama na rzecz aplikacji Snapchat.

Źródło: TechCrunch

Wpis został wyświetlony od 20.09.2023 już 108 razy.