iOS 10: oficjalna data wydania oraz kompatybilne urządzenia

ios10_logoWszyscy byliśmy zaabsorbowani informacjami na temat iPhone 7 i iPhone 7 Plus, które jak wiemy zostaną od razu dostarczone z systemem iOS 10 na pokładzie. Ekosystem Apple, który został zaprezentowany w czerwcu nie jest już tajemnicą i znamy jego wszystkie funkcje, został już przetestowany przez wiele osób również na starszych iUrządzeniach. Na ostatniej konferencji mogliśmy poznać również oficjalną datę wydania iOS 10. Teraz wiemy, że wszyscy użytkownicy systemu iOS będą mogli pobrać aktualizację 13 września, czyli w najbliższy wtorek.

Mowa oczywiście o wszystkich kompatybilnych urządzeniach. Apple nie podaje o której godzinie możemy spodziewać się aktualizacji na swoich iPadach czy iPhone’ach, ale zgodnie z historią będzie to miało miejsce w okolica godziny 19 naszego czasu.

W ten sposób spora część aktywnych urządzeń Apple" style="text-decoration: underline">wszystkich aktywnych urządzeń mobilnych Apple będzie już działać na iOS 10, podczas gdy iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus ujrzą światło dzienne 16 września. Poniżej lista wszystkich urządzeń zgodnych z wersją iOS 10. Nie znajdziemy wśród nich iPhone 4S.

ios10_kompatyb

Musimy również mieć na uwadze, że niektóre nowe funkcje iOS 10 będą dostępne jedynie w wybranych urządzeniach. Na przykład, „podnieść, aby obudzić” wymaga conajmniej iPhone SE lub iPhone 6s.

Wpis został zobaczony od 20.12.2023 już 611 razy.