Jak ewoluować Eevee w Ubreona lub Espeona?

Wielu trenerów czekało na tę chwilę od wielu tygodni i wreszcie w grze Pokemon GO pojawiły się Pokemony drugiej generacji. Wszystkich jest ponad 80 i będą stopniowo do złapania w środowisku naturalnym oraz do wyklucia z jaj. Są jednak dwa, które możesz zdobyć od razy. Chodzi o ewolucje Eevee, którymi są Umbreon lub Espeon z drugiej generacji.

Podobnie jak w przypadku pierwszej generacji i sztuczki, którą zna chyba każdy z graczy Pokemon GO, ewolucję Eevee można wykonać poprzez zmianę jego nazwy. Do przekształcenia go w ewolucje Vaporeon, Flareon lub Jolteon wystarczyło wprowadzić nazwy ich trenerów. Tym razem musimy zmienić je następująco:

Sakura dla Espeon Tamao dla Umbreon. Pamiętaj, że działa to tylko dla pierwszej próby i należy wybrać mądrze. Później ewolucja w ten sposób nie będzie już możliwa. Istnieje też inny sposób na uzyskanie ewolucji Eevee z drugiej generacji. wybrać Eevee jako swojego przyjaciela przejść z nim co najmniej 10 km następnie wykonać ewolucje, gdy Eevee jest naszym przyjacielem. podczas dnia zmieni nam się w Espeon, a w nocy w Umbreona.

News został zobaczony od 09.11.2023 już 529 razy.