Już wkrótce będziesz mógł wybrać swojego przyjaciela w Pokemon GO

buddy_pokemon_3 Niantic ogłosiło, że wkrótce nowa funkcja ma zostać wkrótce dodana do Pokemon Go. Trenerzy będą mogli wyznaczyć swojego „Buddy Pokemon”, czyli przyjaciela, którego wybiorą ze swojej kolekcji. Pozwoli to na otrzymywanie specjalnych nagród oraz unikalnego doświadczenia. Na przykład, trenerzy mogą odbierać Candy (cukierki) za chodzenie ze swoim przyjacielem.

Buddy Pokemon pojawi się obok awatara gracza, w dolnym lewy rogu. W każdym momencie będzie można zmienić go na innego stworka. Nowa funkcja zostanie wprowadzona wraz z wdrożeniem Pokémon Appraisal, czyli opcji, która pomoże wybrać najlepszego Pokemona do walki. Liderzy zespołu powiedzą trenerów, który z ich Pokémonów jest najlepiej przygotowany do walki na podstawie wartości poszczególnych punktów.buddy_pokemon2

Niantic mówi, że dalsze aktualizacje idą tej jesieni. Choć gra nie jest już tak popularna jak miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu, to przyniosła ona twórcom ponad 440 milionów dolarów przychodu od początku jej uruchomienia.

buddy_pokemon_logo

Artykuł został wyświetlony od 10.12.2023 już 357 razy.