Jak wyglądałby iPhone gdyby Apple działało demokratycznie

Spekulacji na temat nowego iPhone w sieci pojawiło się już tak wiele, że ciężko je wszystkie zebrać w jednym miejscu. Jedną z najgłośniejszych ostatnio jest oczywiście o zniknięciu gniazda słuchawkowego 3.5 mm. Wywołało to niemałą burzę w Internecie, powstała nawet specjalna petycja.

Apple zawsze z konsekwencją wprowadzało swoje pomysły i rozwiązania w najnowszych urządzeniach, co zawsze wywoływało falę krytyki. Tak było w przypadku usunięci napędu CD w MackBook Air, braku obsługi FlashPlayer, wprowadzenie 30-pinowego złącza, a później zamianę na Lightin. Można by jeszcze przytoczyć kilka innych spraw, ale nie ma to większego sensu, ponieważ z czasem każdy użytkownik przyzwyczaja się do nowych rozwiązań.

Jeszcze nieraz pojawi się milion plotek i sprzeciwów zanim wszystko będzie jasne po prezentacji nowego modelu. W międzyczasie możemy spojrzeć na wspaniały szkic Joy of Tech, który przedstawia jak wyglądałby iPhone 7, gdyby Apple słuchało wszystkich sugestii i działało zgodnie z zasadami demokracji.joyoftech

Źródło: The Joy of Tech

Artykuł został zobaczony od 14.02.2024 już 853 razy.