Jak zainstalować Amazon Appstore na Androidzie

Amazon często oferuje wiele darmowych gier, aplikacji, narzędzi w ograniczonych czasowo promocjach. Znajdziemy tam produkty, za które w Google Play musielibyśmy zapłacić odpowiednią sumę. Jeżeli myślisz, że do do pobrania aplikacji Messenger" style="text-decoration: underline">pobrania aplikacji z Amazon Appstore będziesz potrzebował urządzenia jak Kindle czy Fire Phone to jesteś w głębokim błędzie!

Każdy posiadacz urządzenia z Androidem może również skorzystać z promocji i pobierać wszystkie oferowane produkty z Amazon Appstore. Wymaga to jedynie trochę więcej pracy. Poniżej przedstawię wam przykład na systemie KitKat 4.4, ale proces ten wygląda podobnie na każdym innym Androidzie.

Jak zainstalować Amazon Appstore na Androidzie:

W telefonie lub tablecie wchodzimy w Ustawienia -> Zabezbieczenia. Wyszukujemy pozycję Nieznane źródła i włączamy tę opcję. Uruchamiamy przeglądarkę na urządzeniu i przechodzimy do strony www.amazon.com/getappstore. Następnie klikamy Download the Amazon Appstore, co uruchomi pobieranie pliku APK. Po zakończeniu pobierania musimy zainstalować Amazon Appstore z pliku APK i postępujemy zgodnie ze wskazówkami na ekranie. To już wszystko teraz wystarczy otworzyć zainstalowaną aplikację i cieszyć się z możliwości pobrania promocyjnych aplikacji i gier.

Wpis został zobaczony od 18.06.2022 już 755 razy.