in

Kolejne kilka zdjęć Samsunga Galaxy S8 Active

Wczoraj w sieci pojawiły się kolejne dowody na istnienie Galaxy S8 Active w postaci zdjęcia prasowego. Wcześniej widzieliśmy też zdjęcia realnego urządzenia oraz kilka renderów. Dziś pojawiają się kolejne grafiki, które dostarcza nam Android Police.

Galaxy S8 Active to oczywiście wzmocniona wersja wydanego już Galaxy S8. Nie będzie on miał oczywiście zakrzywionego ekranu, a jego korpus będzie wykonany z wytrzymalszego materiału. Jak to bywało w przypadku jego poprzedników, wersja Active pojawia się u operatora AT&T. Później trafia również na inne rynki.

Płaski 5,8-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2960 pikseli będzie posiadał podwyższone ramki, aby trudniej było go zniszczyć oraz ochronić przy upadku. Rzecz jasna będzie on trochę wyższy, szerszy, grubszy oraz cięższy nić podstawowa jednostka S8. Urządzenie będzie miało też większą baterię 4000 mAh.

Wygląda na to, że Galaxy S8 Active pojawi się z Androidem 7.0 Nougat na pokładzie, a nie z Androidem 7.1. Nie wiemy, kiedy może nastąpić jego premiera, ale patrząc na intensywność przecieków w ostatnich dniach, może to być kwestia kilku dni.

Źródło: Android Police

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments