Koncept Samsung Galaxy S8 edge, który pewnie się nie ziści

galaxy_s8 Chociaż Samsung niedawno zaprezentował duet Galaxy S7 w Internecie pojawiają się już projekty, które przedstawiają kolejną generację. Nic w tym złego, ponieważ twórcy zawierają w nich swoje fantazje oraz oczekiwania od urządzeń, które mogłyby pojawić się przyszłości. Jednym z ciekawszych konceptów przedstawia projektant Steel Drake, jego wizja przedstawia Galaxy S8 edge z mnóstwem opcji, które każdy z nas chciałby zobaczyć w urządzeniu przenośnym.

Wiadomo, że Apple i Samsung są głównymi konkurentami na rynku i będą prześcigały się w pomysłach na nowe urządzenia więc niczego nie możemy być nigdy pewni. W swoim pomyśle na S8 edge zachował zakrzywiony ekran" style="text-decoration: underline">obustronnie zakrzywiony ekran jednak jest on nieco mniej zaokrąglony względem obecnej generacji.

Urządzenie wyposażone jest też we własny projektor co na razie wydaje się niemożliwe, jeżeli S8 miałby pojawić się już w przyszłym roku. Nie ma jednak wątpliwości, że za kilka lat będzie to nieodłączny element smartfonów.

W tym koncepcie możemy zobaczyć też coś nazywanego Translator Charge, czyli prawdopodobnie ładowanie na odległość. Co również może już wkrótce być codziennością. Wiemy, że Apple podobno już pracuje nad takim rozwiązaniem.

Źródło: Behance

News został zobaczony od 04.09.2023 już 971 razy.