Łatwiejsze przeglądanie dokumentów na iPhone z Doculus

doculus_logoZwykle przeglądanie dokumentów na małym ekranie smartfonu bywa uciążliwe, ponieważ musimy przesuwać palcem po dokumencie lub cały czas go przybliżać i oddalać. Utrudnia to też skupienie się na samym tekście. Teraz do App Store trafia aplikacja Doculus, która ułatwi zadanie i zarządzanie dokumentem.

Z aplikacją Doculus wszystkie załączniki i dokumenty przechowywane w chmurze prezentowane są w przejrzysty sposób generowany automatycznie. Pozwala on na przeglądanie treści i odpowiadanie na komentarze w nim zawarte bezpośrednio z iPhone. Po otwarciu pliku zobaczymy wszystkie naniesione poprawki i komentarze dodane przez inne osoby. Można przefiltrować tylko te, które wykonała jedna osoba i skupić się tylko na nich.

Idealnie sprawdza się dla osób, które codziennie przeglądają mnóstwo dokumentów. Dzięki tej aplikacji mogą w łatwy sposób nanosić poprawki i dodawać komentarze do każdego fragmentu bezpośrednio ze smartfonu. Doculus obsługuje wszystkie popularne formaty jak Microsoft Word (.docx), Google Docs, a wkrótce ma zostać dodane wsparcie plików PDF. Obsługuje również konta chmur jak Microsoft Office 365, Google Drive, a możliwość skorzystania z zasobów OneDrive ma nadejść w tym roku.

appstore

Wpis został zobaczony od 27.08.2023 już 774 razy.