LEGO® Legends of CHIMA: Speedorz™

legendsofchimaLogo Legends of Chima to jedna z serii k#LOCKów LEGO. W tej grze możemy pojedynkować się pomiędzys stworami Królestwa Chima, gdzie ścigać się będziemy na pojazdach zwanych Speedorz. Przed rozpoczęciem rozgrywki możemy dowolnie wybrać postać, która chcemy sterować oraz spersonalizować ją według upodobań. Gra LEGO® Legends of CHIMA: Speedorz™ dostępna w Google Play oraz App Store. Jej wydawcą jest Warner Bros, więc zapewnia ona wiele rozrywki znanej z innych gier mobilnych tego producenta.

legendsofchima1

Musimy stoczyć bitwy z najlepszymi zawodnikami z Chima w gęstej dżungli, kanionie Rhino czy na ponurych bagnach. Każdy wygrany wyścig prowadzi nas do odblokowania nowych, trudniejszych tras. Swoje siły zmierzymy z znanymi postaciami z serii jak Laval i Cragger oraz wieloma innymi. Dodatkowo po uwlenieniu mocy CHI możemy ulepszyć osiągi swojego pojazdu. Pozwoli to na chwilową niezniszczalność i pokonywanie tras z wielką łatwością. Własną postać możemy ulepszać, zdobywając i odblokowywując nowe elementy, możemy także powiększać własną stajnię pojazdów. Podczas ładowania każdej konkurencji na ekranie pojawiają się cenne wskazówki.

googleplayitunes.apple.com/pl/app/lego-legends-chima-speedorz/id582417365?mt=8" target="_blank" rel="attachment noopener wp-att-3031">appstore

Artykuł został zobaczony od 13.06.2023 już 556 razy.