LG Wing, czy dość szalony projekt Koreańczyków

Od kilku lat na rynku smartfonów wieje nudą. Niekiedy pojawiają się wyjątki, ale nadal to tylko wyjątki. Mamy powroty klasyków i czasem któryś z producentów doda jakiś ciekawy element lub funkcję.

Jak wiadomo LG nie będzie już walczyć o swój kawałek tortu na rynku mobilnym i zostawi sobie tylko małe pole „do popisu”. Ostatnim z telefonów jest Velvet, gdzie koreański producent zdecydował się na nietypowe akcesorium w postaci etui z dodatkowym ekranem. 

Na SlashGear pojawił się wyciek, który mówi, że LG nie kończy i może nas jeszcze czymś zaskoczyć. Nowym i ciekawym urządzeniem może być telefon o roboczej nazwie LG Wing.

Główny wyświetlacz smartfonu obraca się i odsłania drugi ekran, umieszczony pod spodem. Wówczas urządzenie wygląda podobnie jak litera „T”, a krawędzie głównego ekranu tworzą coś na kształt skrzydeł. Na rynku był już taki telefon i nosił nazwę Samsung SGH-Z130.

Nie wiadomo, czy koncept ostatecznie stanie się prawdziwym produktem. Źródłem wycieku jest koreański Herald. LG Wing ma trafić według tego na rynek w drugiej połowie tego roku. Telefon ma kosztować około 800 dolarów.

News został zobaczony od 15.02.2024 już 367 razy.