in ,

Listonic – zabierz ją ze sobą na zakupy

Listonic to doceniona już przez wiele osób aplikacja, a co najlepsze jest to polska aplikacji. Takie inicjatywy musimy wspierać i promować naszych rodzimych deweloperów. Listonic to nic innego jak lista zakupów z kilkoma dodatkowymi funkcjami, które sprawią, że nasze odwiedziny w sklepie nie będą już udręką. Aplikacja dostępna w Google Play, App Store oraz Windows Store.

W Listonic znaleźć możemy też porady kulinarne jak kupować dane produkty, jak je przechowywać czy jak je przyrządzać. Wskazówki są bardzo przydatne i celne, ponieważ np. niektórych warzyw nie można przechowywać w jednym pojemniku. Jednak przede wszystkim to niezwykle wygodna i dostosowana do użytkownika lista zakupów. Sami możemy dodawać produkty lub wybrać z listy przykładowe rzeczy jak ser, chleb, ryż, bułki.

Listy zakupowe możemy synchronizować na wielu urządzeniach, a więc kilka osób może sporządzać jedną listę oraz odhaczać zakupione produkty. Listonic oferuje także przeglądanie aktualnych gazetek wszystkich supermarketów i hipermarketów w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments